Skocz do zawartości

Podanie - RuTiNoScOrbBiN


RuTiNoScOrbBiN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam na imię Arek, mam 21 lat. Postanowiłem sprawdzić swoich sił w rekrutacji na supporta.

Na TeamSpeaku posługuję się tym samym nickiem, co tu :P  Przyznam szczerze, że nigdy nie zajmowałem się żadnym serwerem TeamSpeaka, jednak będąc osobą korzystającą z komputera od 3. roku życia raczej szybko przyswajam takie tematy. Niemniej, podstawy korzystania z programu jak najbardziej ogarniam.

Na serwerze mógłbym być dostępny od godzin porannych do +/- 16:00/17:00, a ponadto w godzinach wieczornych (zwykle późnym wieczorem, ok. 23:00/24:00; niektórzy określają to już jako "noc" :D) Oczywiście są to tylko sztywne ramy, nigdy jednak nie wiadomo jak się ułoży życie na studiach, bo to jest aktualnie głównym tego wyznacznikiem :P

Wydaje mi się, że jestem osobą ogarniętą, na pewno cechuje mnie komunikatywność i otwartość na ludzi (szczególnie teraz, kiedy wszyscy tkwimy w domach). Wychowałem się w czasach, gdy na porządku dziennym było należenie do jakiejś internetowej społeczności (typu forum, serwer w jakiejś grze) i myślę, że fajnie byłoby trochę "wrócić do korzeni" ;) Jestem swego rodzaju 'perfekcjonistą', który często próbuje narzucić swój perfekcjonizm innym ludziom, co może udałoby mi się wykorzystać w pozytywny sposób w roli supporta :P Z pewnością wyróżnia mnie chęć pomocy innym, chęć do pracy w zespole. Z drugiej strony, moimi słabościami są dość średnia cierpliwość i czasem łatwe wkurzanie się.

Prywatnie jestem pasjonatem sprzętu komputerowego, z wykształcenia do tej pory technikiem informatykiem, a aktualnie studentem pierwszego roku edukacji muzycznej. Lubię długie wycieczki rowerowe, posłuchać dobrej muzyki, pograć na gitarze a czasem zwyzywać jakieś zwierzęta grające w LoLa :P Niegdyś uprawiałem dużo sportu, ale niestety się ulałem XD

Jeśli moje podanie zostałoby rozpatrzone pozytywnie, swą 'posługę' mógłbym zacząć prawdopodobnie od +/- 5. lutego (przede mną sesja egzaminacyjna, więc na pewno nie szybciej, może ewentualnie trochę później).

 

Z fartem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.